Psichoedukaciniai ir neurologinės raidos vertinimai

MOXO CPT

MOXO nuolatinio veikimo bandymas (MOXO CPT)

 

MOXO nuolatinio našumo testas (MOXO CPT) yra vienas iš nedaugelio vertinimų, kuris objektyviai matuoja dėmesį, o ne remiasi klausimynais ar stebėjimu.

 

Užuot klausęs tėvų, mokytojų ar mokinių, ar dėmesys yra problema, MOXO CPT matuoja, kaip mokinys iš tikrųjų atlieka kruopščiai kontroliuojamą kompiuteriu atliekamą užduotį.

 

Įvedant realistiškus regos ir klausos trukdžius, pateikiama vertingų įrodymų, kaip dėmesys, laiko suvokimas, impulsyvumas ir hiperaktyvumas veikiami sąlygomis, kurios labai primena užimtą klasę.

 

MOXO CPT yra svarbi kiekvieno pasaulinio švietimo testo ADHD vertinimo dalis. MOXO CPT nepasako, ar asmuo turi ADHD. Jis parodo, kaip asmens dėmesys veikia kontroliuojamomis sąlygomis.

 

Diagnozė nustatoma interpretuojant šiuos rezultatus kartu su kognityviniu vertinimu , elgesio įrodymais ir raidos istorija.

 

Tai nepakeičia klinikinių interviu ar elgesio klausimynų, tačiau pateikia svarbių objektyvių įrodymų , kurie sustiprina diagnostinį vaizdą.

Kas yra MOXO CPT?

 

MOXO CPT yra kompiuterizuotas vertinimas, skirtas ilgalaikiam dėmesiui ir impulsų kontrolei matuoti.

 

Vertinimo metu studentai reaguoja į konkrečius tikslinius vaizdus, ​​ignoruodami nesvarbius dirgiklius.

 

Užduočiai tęsiantis, įvedami regos ir klausos trukdžiai, imituojantys trukdžius, su kuriais mokiniai susiduria kiekvieną dieną mokykloje.

 

Veikla automatiškai vertinama pagal amžiaus normas, pateikiant objektyvius duomenis, kuriems negali turėti įtakos mokytojų lūkesčiai ar tėvų pastebėjimai.

 

Ką tai matuoja?

 

MOXO CPT matuoja keturis pagrindinius dėmesio aspektus.

 

Dėmesio

 

Ar mokinys gali nuosekliai nustatyti teisingus tikslus ir į juos reaguoti?

 

Tai atspindi nuolatinį dėmesį laikui bėgant.

 

Laikas

 

Teisingų atsakymų nepakanka.

 

MOXO CPT taip pat matuoja, ar reakcijos įvyksta pakankamai greitai.

 

Mokiniai, kurie nuolat reaguoja per lėtai, gali susidurti su sunkumais, kurių tradiciniai dėmesio testai nenustato.

 

Impulsyvumas

 

Vertinime įrašomi atsakymai, pateikti tada, kai mokiniai neturėtų atsakyti.

 

Šios klaidos pateikia objektyvių impulsyvaus reagavimo įrodymų.

 

Hiperaktyvumas

 

MOXO CPT taip pat matuoja nereikalingas arba pernelyg dideles reakcijas užduoties metu, pateikdamas papildomą hiperaktyvaus elgesio rodiklį.

 

Šie keturi indeksai kartu pateikia išsamų dėmesio funkcionavimo profilį, o ne vieną bendrą balą.

 

Kuo šis vertinimas skiriasi nuo kitų?

 

Dauguma ADHD vertinimų labai priklauso nuo elgesio klausimynų.

 

Jie yra vertingi, bet lieka subjektyvūs.

 

Tėvai, mokytojai ir mokiniai tą patį elgesį gali apibūdinti skirtingai, priklausomai nuo jų lūkesčių, patirties ir aplinkos.

 

MOXO CPT tiesiogiai matuoja našumą.

 

Dar svarbiau, kad jis matuoja dėmesį tiek su blaškymu, tiek be jo.

 

Daugelis studentų gerai pasirodo tylioje testavimo patalpoje.

 

Jų sunkumai iškyla tik tada, kai aplinka tampa triukšminga, vizualiai užimta ar nenuspėjama, kaip ir tipinėje klasėje.

 

MOXO CPT atkuria šias sąlygas naudodamas kruopščiai standartizuotus blaškymo veiksnius, leisdamas mums stebėti, kaip dėmesys keičiasi esant realiems reikalavimams.

 

Kaip tai atitinka mūsų aukso standarto vertinimą

 

MOXO CPT pateikia objektyvius įrodymus.

 

Likusi „Gold Standard“ baterijos dalis paaiškina, kodėl toks modelis egzistuoja.

 

Pavyzdžiui:

 

  • SNAP-IV bei Laikikliai 3 apibūdinti elgesį, pastebėtą namuose ir mokykloje.

 

  • WISC-V arba WAIS-IV įvertina kognityvinius gebėjimus, darbinę atmintį ir apdorojimo greitį.

 

  • WIAT-III nustato mokymosi sunkumus, kurie gali prisidėti prie neatidumo.

 

  • CTOPP-2 tiria, ar disleksija yra pagrindinė dėmesio svyravimų skaitant priežastis.

 

  • DIVA-5, suaugusiesiems, sistemingai nagrinėja visus ADHD diagnostinius kriterijus.

 

Įvertinę visus šiuos vertinimus kartu , galime atskirti ADHD nuo kitų būklių, kurios gali sukelti panašų elgesį.

Ką reiškia MOXO rezultatai

 

MOXO CPT pateikia objektyvius įrodymus, kaip dėmesys veikia kontroliuojamomis sąlygomis.

 

Jis negali diagnozuoti ADHD pats savaime.

 

Dėmesiui testavimo metu gali turėti įtakos daug įvairių veiksnių (nerimas, nuovargis, prastas miegas ir mokymosi sunkumai).

 

Todėl rezultatai visada interpretuojami kartu su raidos istorija, elgesio klausimynais, kognityviniu vertinimu ir akademiniais pasiekimais.

 

Kai šie nepriklausomi įrodymų šaltiniai rodo tą pačią kryptį, diagnostinis pasitikėjimas gerokai padidėja.

 

Nuo vertinimo iki praktinės pagalbos

 

MOXO CPT išvados dažnai padeda pagrįsti rekomendacijas mokyklai ir egzaminams.

 

Priklausomai nuo rezultatų, rekomendacijos gali būti tokios:

 

  • mažiau blaškančios apžiūros aplinkos
  • poilsio pertraukos ilgesnių vertinimų metu
  • struktūrizuotas klasės sėdėjimas
  • dėmesio valdymo strategijos
  • vykdomosios funkcijos palaikymas
  • klasės organizavimo metodai

 

Kadangi šios rekomendacijos yra pagrįstos objektyviais rezultatais ir klinikiniu vertinimu, jos suteikia tvirtų įrodymų mokykloms ir egzaminų komisijoms.

 

Kodėl MOXO CPT idealiai tinka tarptautiniams mokiniams

 

„Global Education Testing“ specializuojasi vertinant mokinius iš tarptautinių mokyklų visame pasaulyje.

 

Daugelis mūsų mokinių yra dvikalbiai arba daugiakalbiai ir lankė mokyklas keliose skirtingose ​​šalyse.

 

MOXO CPT yra ypač vertingas šiai populiacijai, nes jame kalbai keliami labai maži reikalavimai.

 

Veikla matuojama reaguojant į vaizdinius dirgiklius, o ne į žodyną ar skaitymo gebėjimus, todėl anglų kalbos mokėjimo įtaka rezultatams mažėja.

 

Skirtingai nuo elgesio klausimynų, vertinimui įtakos neturi ir mokytojų lūkesčių, švietimo sistemų ar kultūros normų skirtumai.

 

Dėl to tai yra itin naudingas objektyvių įrodymų šaltinis vertinant tarptautiniu mastu mobilius studentus.

 

Ekspertinė klinikinė interpretacija svarbi

 

Nors MOXO CPT pateikia labai išsamius našumo duomenis, jų interpretavimui reikia daug daugiau nei vien kompiuteriu sugeneruotos ataskaitos skaitymo.

 

Mūsų HCPC registruoti švietimo psichologai vertina rezultatus kartu su elgesio stebėjimais, atliktais vertinimo metu, raidos istorija, kognityviniais gebėjimais ir akademiniais pasiekimais.

 

Pavyzdžiui, sumažėjęs dėmesys gali atspindėti ADHD, tačiau jį taip pat gali sukelti nerimas, miego sutrikimai, prasta nuotaika ar nediagnozuotas mokymosi sutrikimas.

 

Supratimas apie skirtumą yra tai, kas objektyvius matavimus paverčia tikslia diagnoze.

 

„Global Education Testing“ įmonėje kiekvienas MOXO CPT testas yra interpretuojamas kaip visapusiško „Gold Standard“ vertinimo dalis, užtikrinant, kad išvados būtų vertinamos atsižvelgiant į platesnį klinikinį vaizdą ir pateiktos pagal DSM-5-TR ir TLK-11 diagnostinius kriterijus.

 

Jūsų MOXO CPT vertinimas ir ataskaita

 

Jūsų ataskaitoje pateikiama:

 

  • Objektyvi dėmesio, laiko, impulsyvumo ir hiperaktyvumo analizė
  • Veiklos palyginimas su ir be blaškymo
  • Integracija su kognityviniais, akademiniais ir elgesio vertinimais
  • Diagnostinės išvados, pagrįstos DSM-5-TR bei ICD-11 kriterijai
  • Praktinės rekomendacijos mokyklai, namams ir egzaminams
  • Egzamino privalumai, tokie kaip papildomas laikas

 

Ataskaitos pateikiamos per 7 dienas ir joms taikoma mūsų Egzaminų tarybos priėmimo garantija , suteikianti šeimoms pasitikėjimo, kad jos atitinka tarptautinių mokyklų, universitetų ir egzaminų tarybų keliamus standartus.